Manta Sprita 2 – smartwach z wyświetlaczem e-ink

Wyświetlacz z czytnika ebooków w smartzegarku…szaleństwo! Nareszcie jeden ze słabych punktów wielu  inteligentnych zegarków  zostaje wyeliminowany wraz z pojawieniem się Manty Sprity 2.

By w pełni docenić  taki produkt należy wyjść w pełne słońce i wtedy odczytać godzinę, co nie jest czymś szczególnie trudnym dla zwykłych zegarków. Jednak dla inteligentnych zegarków to próba dość wstydliwa ze względu na zastosowanie małych wyświetlaczy OLED czy LCD, co sprzyja licznym refleksom światła (oczywiście zdarzają się wyjątki). Odbijające światło może uniemożliwić nam tym samym odczytanie podstawowych informacji, zobaczcie poniższą video-recenzję w której postaram się bliżej przekazać informacje o tym sprzęcie.

Szybkie Podsumowanie:

+długi czas pracy na baterii
+bardzo czytelny wyświetlacz
+aplikacja obsługująca zegarek spolszczona
+solidna i lekka konstrukcja
+ładowanie indukcyjne
+dyskretny alarm wibracyjny

-aplikacja na telefon nieraz się zacina
-brak wodoszczelności
-brak poziomu naładowania baterii na wyświetlaczu zegarka
-ubogi wybór motywów wyświetlacza (aż dwa)

Dla kogo jest przeznaczony taki zegarek? Moim zdaniem taki smartzegarek przyda się każdemu kto choć trochę chce zapanować nad swoją aktywnością fizyczną. Np starsza osoba ma zalecenie od lekarza wykonywać minimum 8000 kroków dziennie i dzięki takiemu krokomierzowi może bez problemu kontrolować ile jeszcze musi potruchtać by po wszystkim w domu, wyjąć z szuflady telefon w celu synchronizacji danych, by zaobserwować swoje postępy na przestrzeni kilku dni.

Gadżet jest zarówno dla młodych ludzi jak i tych starszych, bo do poprawnego funkcjonowania niepotrzebny jest telefon (wskazywanie czasu, działanie krokomierzu itd), obsługa też jest na co dzień uproszczona do używania tylko jednego guzika.

Facebook: https://www.facebook.com/kamilkozybskii/
Twitter: https://twitter.com/KKozybski

YouTube: https://www.youtube.com/c/KamilKożybski

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.