Overmax ActiveCam 2.2 Unboxing

Witam!

W związku z tym że za oknem ładna pogoda i chciałbym uwiecznić swoje przygody na świeżym powietrzu, postanowiłem że zakupię jakąś kamerkę umożliwiającą filmowanie i robienie zdjęć i do tego najlepiej żeby była wodoodporna i miała dużo możliwości mocowań.

Naturalną koleją rzeczy było wybranie się do jednego z największych marketów z elektroniką, przemiły sprzedawca po określeniu mu moich potrzeb, polecił mi oczywiście kamerkę z serii GoPro w promocji za jedyne 1800 zł! Stwierdziłem że to trochę za dużo jak na kamerę na „pierwszy raz” i licząc się z możliwością jej utraty (planowałem spływ kajakowy), sprzedawca nie dał za wygraną,  ze spokojem, niczym mesjasz wyjął kamerkę z nie wiadomo skąd…540 zł oświadczył – GoPro bez akcesoriów i wymiennych baterii – w sumie, czego nie? Sięgając po upragniony sprzęt, uświadomiłem sobie pewien istotny fakt…Co ja robię?A jeśli mi się to nie spodoba? Przecież to może być kamera na jeden wypad!


Przeszukałem więc Allegro i znalazłem aukcje z nowym egzemplarzem kamerki sportowej, było to czego szukałem:robi zdjęcia i filmy oraz posiada duży zestaw mocowań w standardzie. Moje ciężko odłożone 200 zł „zainwestowałem” w nową zabawkę, która jeśli nie będzie się nadawała jako kamera sportowa, zawsze może być użyta jako wideo rejestrator w samochodzie 🙂

ActiveCam 2.2 w pudełku

 

Zawartość opakowania

Zawartość opakowania:

1. kamerka Overmax ActiveCam 2.2
2. wodoodporne etui
3. kabel USB<=>MicroUSB
4. ładowarka sieciowa
5. ramka do szybkiego montażu
6. uchwyt na szybę
7. uchwyt  do roweru, wiosła, kija itd
8. uchwyt  do kasku
9. instrukcja i karta gwarancyjna
10. jakieś paski z rzepami???

Koszt: 199 zł

Zapraszam do mojej relacji z unboxingu  Overmax ActiveCam 2.2

 

Pozdrawiam,
Kamil Kożybski

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.