O mnie

Ostatnio naszła mnie chęć na zrobienie czegoś pożytecznego dla ludzkości, podobno zwyczajowo dobrze jest zrobić sobie w takiej sytuacji potomka, ale jakoś jeszcze mi do tego nie spieszno, więc pomyślałem o wszechogarniającym nas Internecie. Podobno, co raz zostanie tam wrzucone nigdy się z jego macek nie wydostanie, jak dowody Stonogi czy wspaniały thepiratebay.se 🙂

Zacznijmy jednak od początku, drogi Czytelniku nazywam się Kamil mam 29 lat,  jestem w szczęśliwym związku (tak, tak drogie panie, nie musicie się przymilać w komentarzach;) mieszkam w Szczecinie, który słynie z „Paprykarzu Szczecińskiego”, pasztecików oraz dogodnej lokalizacji blisko morza…jedyne 2 godziny drogi! Lubie czytać książki i słuchać muzyki klasycznej oraz chillloutowych kawałków, nie mam nic przeciwko staremu rockowi.

Uwielbiam obserwować nowinki technologiczne, robić zdjęcia, podróżować i grać w RPG-i na komputerze lub konsoli (najważniejsza grywalność!).

Wróćmy jednak do sedna tego co chciałbym osiągnąć poprze wpisy w niniejszym blogu… chciałem pomóc odkryć najbliższe okolice Szczecina, pokazać schrony, miejsca zapomniane,nietypowe rozrywki itd., następnie z każdego miejsca zdawałbym relacje, nie jako dziennikarz, ale jako zwykły człowiek, byście nie wychodząc z domu mieli świadomość o istnieniu tych miejsc i może sami się tam wybierzecie. Czekam także na wasze propozycję w komentarzach.

Drugą działalnością jaką chciałbym podjąć w blogu to nowe technologie, wszelkie unboxingi, testowanie i opisywanie sprzętów.

Chwilowo poszukuje kamery do zbierania nowego materiału, więc blog trochę zwolni…cholera już na starcie?! Jak by ktoś miał egzemplarz do wypożyczenia byłbym wielce zobowiązany.

Ale spokojnie, niebawem dołączę coś z wyjazdy do Zakopanego – zdobywanie Rys.

Swoje piętno w Internecie pozostawiłem, zobaczymy co będzie dalej….

Pozdrawiam,
Kamil

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.